Catering ve Yemek Şirketi

Catering
asum yemek

Catering alanında profesyonel bir hizmet vermekte olan firmamız, düğün, nişan, cenaze ve mevlüt alanlarında misafirlerin yöresel yemeklerle ağırlanması için bütün donanımlara sahiptir. Gaziantep yemek şirketi olarak Araban, Nizip ve Şahinbey gibi ilçelere de servis imkanımız bulunmakta, bütün il ve ilçelere yemek taşımacılığı yapılarak yemekler temizlik kuralları çerçevesine servis edilmektedir.

Gaziantep Catering Firması

Özel davetlerinizde ve toplu buluşmalarınızda yemek servisi yaparak, misafirlerinizin ağırlanmasını sağlayacak olan firmamız, Gaziantep’in birçok ilçesine aynı özenle hizmet vermektedir. Oğuzeli ve Karkamış ilçelerinden Şehitkamil’e kadar uzanan yemek servis hizmetimizden yararlanabilir, yerinde yemek üretimi yapan personellerimizle tanışabilirsiniz.

Gıda mühendisleri ve uzmanlarla birlikte tam donanımlı bir üretim yapmakta olan Gaziantep yemek firması , size özel menü seçenekleriyle her organizasyona özel yemek seçenekleri sunabilmektedir. Firmamızla iletişime geçerek, Araban’dan Şehirkamil’e kadar uzanan bütün ilçelerden de aynı hizmetleri alabilirsiniz.

Yemek Organizasyon Hizmetleri

Kokteyl, davet ve düğünler olmak üzere özel günlerinizde davetli sayısında göre yemek üretimi yapılarak servis edilebilmektedi. Kapsamlı bir yemek firması olarak, Gaziantep’in meşhur yemek ve tatlılarının servis edilmesini sağlayacak olan bu hizmetlerimizle sayı bakımından çok olan misafirlerinizin ağırlanmasını sağlayabilirsiniz.

Taze gıdalarla yapılacak olan yemeklerde, düğün yemekleri, mevlüt pilavı ve kokteyl seçenleri de yer almaktadır. Profesyonel bir hizmet ve lezzetli yemekler için Gaziantep’in bütün ilçelerine aynı özenle hizmet verilecektir.

Gaziantep Yemek Taşımacılığı Hizmeti

Yavuzel, Nurdağı ve Araban olmak üzere Güneydoğu anadolu bölgesinin en geniş illerinden biri olan Gaziantep’in bütün ilçelerine yemek taşımacılığı yapılmaktadır. Bu hizmet kapsamında özel araçlarımızla, lezzetli ve taze yemeklerin paketlenerek taşıma araçlarına yüklenmesini ve adresinize teslim edilmesi sağlanacaktır.

Özel paketleme, ambalajlama ve sıcaklığını korumak için gerekli olan bütün donanımlara sahip olan Gaziantep yemek firması, profesyonel bir ekiple birlikte ilçelere ve köylere taşımacılık yapabilecektir. Geniş menü seçenekleriyle özel ve maneviyat dolu günlerinizde firmamızın hizmetleirnden yararlanarak 9 ilçe üzerinden hizmet alabilirsiniz.

Gaziantep Yerinde Yemek Üretimi

Gaziantep iline ve bütün ilçelerine verilmekte olan yemek servisi hizmetimiz, düğün, nişan ve mevlüt gibi alanlarda yerinde yemek yapılarak sıcak servis imkanı sunmaktadır. Sıcak servis için bütün donanımlara sahip olan firmamız, hijyen kurallarına uygun kaliteli ve lezzetli yemeklerin misafirlerinize ikram edilmesini sağlayacaktır.

Özel yemek yapım personellerimiz, aşçı ve ustalarımızla birlikte çıktığımız bütün yolculuklarda taze yiyecekler kullanarak, yemeklerin lezzetli olmasını aynı zamanda toplu yemek kurallarına uygun olarak baharatlandırılmasını sağlamaktayız. Gaziantep yemek şirketi olarak sizlere her zaman en iyi hizmeti sağlar, yerinde yemek üretimi ile sürecin hızlanmasına yardımcı oluruz.

Gaziantep İlçelerine Yemek Hizmeti

Gaziantep’te yer alan 9 büyük ilçenin bütün noktalarına yemek taşımacığı yapacak olan firmamız, Araban, İslahiye, Karkamış, Oğuzeli, Şahinbey, Şehitkamil, Nizip, Nurdağı ve Yavuzeli’de olmak üzere her yere sıcak yemek götürebilecek donanıma sahiptir. Düğün, sünnet düğünü, organizasyonlar, mevlüt, cenaze ve nişan alanlarında gelenek ve göreneklere uygun yemek taşımacılığı yapacak aynı zamanda yerinde yemek üretimi ile süreci de hızlandırabilecektir. Tek kullanımlık tabak, çatal ve bardaklarla birlikte misafirlerin yöresel lezzetleri tatması ve tatlı ile birlikte güzel zaman geçirmeleri sağlanacaktır.