Taşımalı Yemek Hizmeti

Taşıma Yemek

Çağımızın teknolojik donanımlarından faydalanarak catering sektörünü bir üst seviyeye taşımakta olan yemek firmamız, Türkiye’nin dört bir yanına sıcak yemek servisi yapabilecek ayrıcalığa sahiptir. Büyük bir ekiple birlikte taşıma yemek hizmeti vererek, düğün, nişan, cenaze ve toplantılarınızda misafirlerinizi güzel ağırlamanızı sağlayacak geniş bir menü seçeneğini sizlere sunmaktadır.

Gaziantep Taşıma Yemek Hizmeti

asum yemek

Gıda üretimi alanında gerekli olan bütün yasal belgelere sahip olan firmamız, Gaziantep taşımalı yemek hizmeti kapsamında yöresel lezzetleri misafirlerinizle tanıştırabilmektedir. Bu aşamada bütün organizasyonlara üretimi yapılmış ve paketlenmiş olan yiyeceklerin servis edilmesini sağlayacak büyük bir ekip ve teknolojik donanımla hareket edilmektedir.

Global standartlara uygun lezzet bütünlünlüğü ve yerel yöresel geniş menü seçeneğiyle, Gaziantep’te bulunan bütün organizasyonlarınıza lezzetli yemeklerimizle eşlik edebilir ve misafirlerinize özel sunumlar yapabiliriz.

Hatay Taşımalı Yemek Hizmeti

Düğün, nişan, cenaze ve mevlüt olmak üzere toplu alanlarda misafirlerinizi karşılamak ve ağırlamak için gerekli olan bütün yiyecek donanımına sahip olan firmamız, lezzetli yemekleri tazeliğini koruyarak adresinize taşıyacaktır. Hatay taşımalı yemek hizmeti alanında uzun yıllardır hizmet vermekte olan firmalarımız, yöresel ve güzel lezzetleri sizinle her alanda buluşturmaktadır.

Özel yemek taşıma araçlarımızla yiyeceklerin tazeliğinden ve sterilliğinden hiçbir şey kaybetmeden adresinize ulaştırılmasını sağlıyor, Hatay usüllerine uygun şekilde düzenlemeler yapıyoruz. Dağıtma zamanından önce sizinle buluşacak olan taşıma aracımızla yemeklerin adresinize teslim edilmesiyle misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz.

Osmaniye Taşımalı Yemek Hizmeti

Türkiye’nin dört bir yanına yapılmakta olan catering hizmetiyle, kalite standartların üzerinde bir hizmet anlayışını adresinize getiriyoruz. Osmaniye taşımalı yemek hizmeti alanında, 5 çeşit yemek ve yöresel lezzetler kategorileri üzerinden istediğiniz lezzetleri seçerek, misafilerinizi ağırlayabilirsiniz. Düğün, cenaze ve nişan usüllerine göre yemek, tatlı ve içecek servisinin yapılması için taşımalı yemek araçlarımızla birlikte steril bir şekilde yemekleri sizlere servis edebilmekteyiz.

Acılı ve acısız seçeneklerin yanı sıra yerel lezzetlerle tam donanımlı bir hizmet sunacağımız taşımalı yemek anlayışımızla, sizin ve misafirlerinizin memnun kalacağı bir hizmet sağlamaya özen göstermekteyiz. Osmaniye ve bütün Türkiye’ye en lezzetli yemekleri taşımak her zaman görevimiz olacaktır.

Türkiye Catering Hizmetleri

Türkiye’nin dört bir yanına lezzetli ve taze yemekler sunmakta olan catering firmamız, Gaziantep, Osmaniye ve Hatay olmak üzere bütün il ve ilçelere yemek taşımacılığı yapacaktır. Yemeklerin steril bir şekilde hazırlanması aynı zamanda sağlık kurallarına uygun mazlemelerden üretilmesi hem lezzetleri hem de hijyenikliği açısından oldukça önemlidir.

Taşıma araçlarının iç ve dış kısımlarının temiz olması, personelin sterilliğe dikkat etmesi de yemek sektöründeki başarılarımız arasında yer almaktadır. Yemek servisi yapmak, taşımak ve yerinde üretim hizmeti vermek için bütün donanıma sahip olan firmamız, sizlere ve misafirlerinize yöresel lezzetler sunacaktır. Türkiye catering hizmetleri arasında profesyonel bir hizmet almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Organizasyonlu Yemek Hizmetleri

Titizlik, zamanlama ve organize olma konusunda özenli bir çalışma sergilemeyi amaçlamakta olan yemek firmamız, sizi yarı yolda bırakmadan söz verilen tarihlerde yemek taşımacılığı hizmetini yerine getirecektir. Üretim tesisimizdeki titizliğimizden, araçlarımızdaki hijyenik kurallara uygunluk açısından bütün detaylara önem vermekteyiz. Bu önem sıralamasında öncelliğimiz temiz ve sağlıklı olan yiyecekler üretmek, daha sonra tam zamanında organizasyona katılım sağlanmasınıdır.

Türkiye’nin dört bir yanına catering hizmeti taşımakta olan firmamızla, geniş menü seçenekleri ve profesyonel çalışma disipliniyle mutluklarınıza ve acılarınıza eşlik ediyoruz. İyi ve kötü gününüzde yanınızda olacak olan yemek firmamız, sizlere kusursuz bir yemek organizasyonu sunarak, profesyonel bir ekiple eşlik edecektir.